FAQ

W tym dziale znajdują się najczęściej zadawane przez Was pytania. Bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Być może znajdzie się tu odpowiedź którą szukasz.


EzBoosting.net świadczy usługi związane z grą studia Riot Games o znanej nazwie League of Legends. Oferujemy w szybki sposób podniesienie Twojej rangi/dywizji (tzw. ELO BOOSTING), naukę gry poprzez COACHING prowadzony przez wysoce doświadczonych graczy Ligi Legend, zdejmowanie nałożonych kar oraz rozgrywanie dziesięciu pierwszych meczy tzn.PLACEMENT GAMES.

Bez żadnych obaw możesz powierzyć nam swoje zaufanie. Jesteśmy legalnie działającą i zarejestrowaną firmą w tej branży.
Jeśli natomiast chodzi o bezpieczeństwo konta w League of Legends, firma Riot Games solidnie zabezpieczyła zmianę danych na kontach co objawia się brakiem nawet możliwości takich działań bez znajomości bardziej osobistych informacji.

Krótka, prosta odpowiedź - WSZYSTKICH

U nas masz pewności że nie dostaniesz bana, gdyż każdy z naszych boosterów ma obowiązek używać VPN podczas gry.

Żaden serwis nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie dokładnie. Wszystko zależy od wielu czynników takich jak np. Twoje MMR czy inne zdarzenia losowe.
Możemy za to napisać iż ŚREDNIO wbijamy jedną dywizję dziennie.

Panel klienta otrzymasz od razu po zakupie na naszej stronie. Zachowaj dane do konta na przyszły boosting!

Zlecenie rozpoczynamy najszybciej jak to możliwe, przeważnie rozpoczyna się tego samego dnia lub maksymalnie następnego. W przypadku zlecenia expresowego czas rozpoczęcia zajmuję przeważnie około godziny.

Nie, w przypadku gdy awans nastąpi po 4 winach, pozostała kwota po odliczeniu kwoty za 4 wygrane w silver 1 zostanie przeliczona na ilość wygranych w Gold 4 z uwzględnieniem odjętej kwoty.

Sytuacja taka mówi o Twoim bardzo niskim MMR. W tym wypadku prosimy o zakup boostingu z zaznaczeniem ilości LP otrzymywanych za wygraną w przedziale 15-10. Naprawimy nieco Twoje ukryte MATCHMAKING RATING przy okazji pnąc się ku górze po szczeblach poszczególnych Lig.

Wystarczy wejść do panelu klienta otrzymanego od Nas na podany przez Was email. Po zalogowaniu się widzisz postęp aktualnego boostingu oraz masz możliwość rozmowy z boosterem!

Oczywiście, że tak. Wystarczy jedynie określić w jakich godzinach będziesz na swoim koncie poprzez kontakt z nami lub boosterem w panelu klienta.
Surowo zabronione jest wtedy granie RANKED GAMES. Konsekwencją grania rankedów podczas procesu boostingu konta jest zatrzymanie wykonywania zamówionej usługi bez zwrotu pieniędzy z naszej strony.

Wymagamy minimum Master na serwerze EUW.
W sytuacji gdy spełniasz powyższy warunek napisz do nas dołączając parę zdań o sobie.
Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem zakładki Kontakt na stronie!