FAQ

W tym dziale znajdują się najczęściej zadawane przez Was pytania. Bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Być może znajdzie się tu odpowiedź którą szukasz.


EzBoosting.net świadczy usługi związane z grą studia Riot Games o znanej nazwie League of Legends. Oferujemy w szybki sposób podniesienie Twojej rangi/dywizji (tzw. ELO BOOSTING), naukę gry poprzez COACHING prowadzony przez wysoce doświadczonych graczy Ligi Legend, zdejmowanie nałożonych kar oraz rozgrywanie dziesięciu pierwszych meczy tzn.PLACEMENT GAMES.

Bez żadnych obaw możesz powierzyć nam swoje zaufanie. Jesteśmy legalnie działającą i zarejestrowaną firmą w tej branży.
Jeśli natomiast chodzi o bezpieczeństwo konta w League of Legends, firma Riot Games solidnie zabezpieczyła zmianę danych na kontach co objawia się brakiem nawet możliwości takich działań bez znajomości bardziej osobistych informacji.

Krótka, prosta odpowiedź - WSZYSTKICH

U nas masz pewności że nie dostaniesz bana, gdyż każdy z naszych boosterów ma obowiązek używać VPN podczas gry.

Żaden serwis nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie dokładnie. Wszystko zależy od wielu czynników takich jak np. Twoje MMR czy inne zdarzenia losowe.
Możemy za to napisać iż ŚREDNIO wbijamy jedną dywizję dziennie.

Sytuacja taka mówi o Twoim bardzo niskim MMR. W tym wypadku prosimy o zakup BOOSTINGU NA WYGRANE. Naprawimy nieco Twoje ukryte MATCHMAKING RATING przy okazji pnąc się ku górze po szczeblach poszczególnych Lig.

Wystarczy wejść na stronę eune.op.gg. Widać tam dokładnie jaki jest postęp w realizacji usługi oraz czy ELO Booster aktualnie znajduję się na Pańskim koncie (przycisk "Live Game").

Oczywiście, że tak. Wystarczy jedynie określić w jakich godzinach będziesz na swoim koncie poprzez kontakt z nami.
Surowo zabronione jest wtedy granie RANKED GAMES. Konsekwencją grania rankedów podczas procesu boostingu konta jest zatrzymanie wykonywania zamówionej usługi bez zwrotu pieniędzy z naszej strony.

Wymagamy minimum Diamond I na serwerze EUNE.
W sytuacji gdy spełniasz powyższy warunek napisz do nas dołączając parę zdań o sobie.
Odrazu mówimy, iż swoją tożsamość będziesz musiał potwierdzić na samym początku rozmowy z nami.